| Kasse diameter | 37 mm |
|---|---|
| Kasse materiale | Stål |
| Kassens tykkelse | 10.77 mm |
| Avstand lugs | 18 mm |
| Glass | Safirglass |
| Urskive | Hvit |
| Tall urskive | Indekser |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Quartz |
| Kaliber | F06.105 |
| Funksjoner | Minutter, Sekunder, Timer |
| Lenke / Rem | Gummirem |
| Materiale Lenke/Rem | Gummi |
| Farge Lenke/Rem | Hvit |
| Lås | Pin |
Hamilton Khaki Navy Scuba Quartz 37mm – H82221310