| Kassens størrelse | 39, 4 mm |
|---|---|
| Kassen tykkelse | 13, 6 mm |
| Lug-til-lug | 47, 9 mm |
| Avstand lugs | 20 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Glass | Hardlex |
| Urskive | Hvit |
| Tall urskive | Selvlysende, Indekser |
| Visere | Selvlysende |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Kaliber | 4R34 |
| Juveler | 24 |
| Gangreserve | 41 timer |
| Funksjoner | Dato, GMT/Sekundær tidssone |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Foldespenne |
| Annet | Selvlysende visere |
Nyhet
Seiko 5 Sports «Field Series» 39mm – SSK059K1
Seiko 5 Sports Field Series SSK059K1
Seiko 5 Sports-kolleksjonen har siden 1960-tallet stått for tilgjengelig og robust automatikk, og Field Series er undergruppen som henter estetikk fra militærinspirerte feltklokker. Denne 39,4 mm kassen i rustfritt stål er 13,6 mm tykk og har Hardlex-glass. Den hvite «overwhite»-skiven er utstyrt med selvlysende indekser og visere, og en markant oransje GMT-viser gjør det umiddelbart tydelig hva som er klokkens signaturelement. Stållenken låses med foldespenne.
Drevet av det automatiske kaliberet 4R34 med 24 juveler og 41 timers gangreserve, og uret er vanntett til 100 meter. GMT-funksjonen lar deg enkelt holde oversikt over to tidssoner samtidig, og dato følger med ved siden av. Med 39 mm er dette en allsidig og komfortabel størrelse på håndleddet – passer godt for den reisevante som vil ha mekanisk GMT uten å tømme lommeboken, enten det er til hverdags eller på tur.